Вас вітає ГРК "Сонячний Промінь"!!!

Мінеральна та гідро-аеромасажна ванни

Мінеральні ванни – корисні мінерали для організму З давніх-давен відомо (про це знали ще в Стародавньому Єгипті), що ванна надає сприятливу дію на організм, проте ще більш позитивно впливають на організм саме мінеральні ванни.

 

Корисні властивості мінеральних ванн обумовлені впливом мінералів на шкіру і проникнення їх в організм через пори. Такі процедури надзвичайно корисні для здоров’я. Вода дарує розслаблення м’язів, виконуючи роль ніжного масажера, і піднімає настрій.

 

Мінеральна ванна заспокоює нервову систему, знімаючи стрес і втому. Гаряча вода сприяє кращому кровообігу і розширенню пір, внаслідок чого з організму виходять шлаки і токсини. Знайте! Мінеральні ванни здатні вилікувати навіть деякі психічні розлади, не кажучи вже про їхню користь під час відновлення після операції. Мінеральні ванни значно підвищують імунітет, а значить, і знижують ризик захворіти як простий застудою, так і серйозною хворобою. Покращуючи обмін речовин, ванни гарні для схуднення, що оцінить будь-яка жінка.

 

І, звичайно, мінеральні ванни покращують стан нашої шкіри, живлячи її мінералами і роблячи її більш ніжною і гладенькою. Таким чином, вони здатні лікувати шкірні захворювання. Перед проведенням лікувальної процедури необхідно ознайомитися з протипоказаннями та показаннями до проведення мінеральних ванн. Показання мінеральних ванн Далі, розглянемо кому дозволені мінеральні ванни, свідчення яких відносяться практично до всіх систем організму.

 

Мінеральні ванни показані при:

• Хвороби серця і порушеннях кровообігу (пороки серця, ішемічна хвороба, кардіоміопатія, хвороби периферичних артерій і вен та інші).

• Хвороби і запалення центральної нервової системи.

• Хвороби опорно-рухової системи (хондропатії, остеопатії, хвороби м’яких тканин).

• Хвороби органів дихання (бронхіт)

• Гінекологічні захворювання.

• Ожиріння.

• Шкірні захворювання і запальні процеси.

• Клімакс.

• Легка форма цукрового діабету.

• Порушення роботи щитовидної залози.

• Захворювання травної системи (гастрит, коліт, ентероколіти). Мінеральні ванни здатні допомогти в лікуванні печінки, шлунка, кишечника, жовчного міхура, дискінезії жовчовивідних шляхів і відновити здоров’я після хірургічного втручання.

 

Загальні протипоказання мінеральних ванн.

Варикоз, гіпертонія, туберкульоз, атеросклероз, ниркова недостатність, гіпертонія, стенокардія, тромбофлебіт, важка форма цукрового діабету, тиреотоксикоз, епілепсія, вагітність, мокрі дерматити, грибкові ураження шкіри. Пам’ятайте! Мінеральні ванни надзвичайно корисна процедура. Однак кожна процедура все ж має свої протипоказання. Мінеральні ванни, протипоказання яких нечисленні, корисні, але слід враховувати стан вашого здоров’я і перед процедурою проконсультуватися з лікарем.

 

Чим корисний для спини гідромасаж.

Гідромасаж – це масаж, який виконується потоком води в той час, коли людина сама перебуває в воді. Потрібно відзначити, що під цим поняттям зараз в основному розуміють підводний гідромасаж, саме він зараз користується найбільшою популярністю і отримує найкращі відгуки від людей. Передбачається, що вода буде мати комфортну температуру, що сприяє розслабленню. Тиск направлених струменів води надає певний терапевтичний вплив, особливо з урахуванням того, що тіло людини під час проведення процедури максимально розслаблено.

 

Зараз досить популярним нововведенням є додавання до потоку води повітря, що сприяє утворенню великої кількості бульбашок. Вийшов своєрідний відповідь на питання, що краще – аеромасаж або гідромасаж, тому що така змішана система містить в собі переваги відразу двох видів масажу. При утворенні мікропухирців спеціальні форсунки дозволяють контролювати напрям їх руху, інтенсивність і форму потоку, завдяки чому досягається максимальний ефект від процедури.

 

На сьогоднішній день гідромасаж вважається одним з необхідних компонентів в курсах лікування хвороб опорно-рухового апарату, він застосовується при багатьох патологіях периферичної нервової системи, а також при лікуванні захворювань деяких внутрішніх органів і порушень обміну речовин. Для чого приймається цей вид масажу? Перший позитивний ефект при проведенні такої процедури – повне розслаблення. Навіть лежачи в зручній позі людина не може повністю розслабитися, в воді ж його тіло виявляється в стані, близькому до невагомості, а тепла вода підсилює ефект, розслабляючи м’язи. Все це знижує схильність до спазмів і дає певний болезаспокійливий ефект.

 

З урахуванням повного розслаблення м’язових волокон ця процедура покращує рух крові в цілому і форсує її рух в шкірі зокрема, завдяки чому поліпшується обмін речовин і діурез, активізуються трофічні функції, швидше розсмоктуються гематоми і набряки. Також поліпшується лімфатична і венозна циркуляція, стимулюється виведення зайвої рідини, яка дренується через природні фільтри. А оскільки саме усунення зайвої рідини з організму є найшвидшим способом скинути вагу, то гідромасаж став активно застосовуватися для схуднення, як досить ефективна і при цьому дуже приємна процедура.

 

Оскільки цей вид масажу сприяє швидкому встановленню нормального водного балансу в тканинах, то він також дозволяє досить швидко усувати жирові відкладення і целюліт. Також при проведенні процедури стимулюється якнайшвидше розщеплення жирів, підвищується тонус м’язів і шкіри, що також допомагає у формуванні гарної фігури. Водні процедури взагалі корисні при лікуванні різних захворювань хребта і суглобів, оскільки вони дозволяють зняти з них навантаження. Користь від гідромасажу в цьому випадку особливо велика, оскільки даний метод дозволяє прискорити відновлення рухових функцій, збільшити рухливість суглобів.

 

Інакше кажучи, гідромасаж за своїм впливом практично аналогічний класичному масажу з тією лише різницею, що класичний варіант цієї процедури не дасть настільки повного розслаблення для всього організму людини, а значить і ефективність його значно нижче.