Вас вітає ГРК "Сонячний Промінь"!!!

Бювет

Бювет з мінеральною водою «Поляна Квасова» знаходиться прямо в готелі «Сонячний промінь». «Поляна Квасова» справжня перлина природних закарпатських вод. Уже тривалий час мінеральну воду «Поляна Квасова» добувають з унікального за походженням і одного з найпопулярніших в цілому світі джерела природного цілющої води. Розміщений він в Україні, в глибині мальовничого карпатського гірського масиву.

 

Володіючи яскраво вираженим приємним смаком і унікальними цілющими природними якостями, «Поляна Квасова» змогла досить швидко завоювати популярність не тільки серед українців, а й серед європейських жителів. Тому, дана вода стала регулярно завойовувати різні нагороди за допомогою свого високої якості, яке було оцінено на найбільших міжнародних виставках у Відні, Парижі та Будапешті.

 

З усіх відомих Свалявські мінеральні води «Поляна Квасова» формується в найглибших природних надрах – за 300 – 500 метрів від поверхні землі. І тому ця вода є найбільш захищеною від можливих забруднень, на її склад не впливають жодні атмосферні і кліматичні чинники.

 

«Поляна Квасова» на початку ХХ століття вважалася “Королевою літієвих квасних лужних мінеральних вод». Саме так її характеризувала реклама 1913 року. А сьогодні розширене її визначення вказує, що ця вуглекисла холодна борна середньомінералізована гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода. При всіх загальні властивості гідрокарбонатних лужних вод, «Поляна Квасова» має сильне бактерицидну дію завдяки наявності в ній ортоборної кислоти. Крім цього, ця вода здатна розчиняти сечовий пісок, нормалізувати жировий, вуглецевий і мінеральний обміни речовин в організмі.

 

Цікаво, що вміст гідрокарбонатів в «Поляні Квасової» – вище, ніж у популярній «Боржомі». А це означає, що ступінь кіслотонейтралізірованного дії нашої води – значно вище, ніж відомої грузинської мінеральної води.

 

І при таких захворюваннях, як виразка шлунка і дванадцатіперстной кишки, гастрит, дуоденіт, що супроводжується підвищеною секреторною функцією, явищах гіперацидозу, ентерітах, колітах, панкреатитах, холециститах, ангіохолітах, гепатитах, гепатозах, цукровому діабеті, подагрі, аліментарному ожирінні, гіперхолестеринемії і деяких інших гиперлипидемиях, сечових діатезах, хронічних запальних захворюваннях сечовидільної системи немає кращих ліків, ніж «Поляна Квасова».

Крім того, цілющі властивості мінеральної води підвищують стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища – хімічним, фізичним, біологічним.

 

Таким чином, ще однією позитивною особливістю застосування мінеральної води «Поляна Квасова» є поліпшення психологічного стану, зменшення симптомів депресії, іпохондрії, підвищення загального життєвого тонусу завдяки стимулювання продукції гормонами, зменшення потягу до тютюнопаління і полегшення відвикання від шкідливої ​​звички.

 

Отже, вживання цілющого дару природи принесе тільки користь здоров’ю наших дорогих гостей.